Założona w 2001 roku w Polsce firma WAN-DEKOR KRAKÓW  doświadczyła ogromnego wzrostu , który doprowadził do osiągnięcia ogólnie uznanej pozycji na polskim rynku usług budowlanych .

 Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac projektowych oraz budowlano – instalacyjnych w charakterze generalnego wykonawcy.

Naszym klientom służymy radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań projektowych zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie realizacji prac wykończeniowych w obiektach handlowych oraz użyteczności publicznej , dzięki czemu prace budowlane realizowane są szybko i sprawnie , a w przypadku funkcjonujących obiektów z minimalną uciążliwością dla innych najemców oraz Centrum Handlowych.

Wieloletnia aktywność naszej działalności pozwoliła naszej firmie zoptymalizować logistykę i koordynację związaną z prowadzeniem inwestycji w Centrach Handlowych , biurowcach  gdzie szybkość podejmowania trafnych decyzji jak i kreatywność jest podstawowym warunkiem zachowania założonego terminu.

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacjach obiektów o wielkości od 20m2 do ponad  2600m2 o bardzo indywidualnym standardzie wykończenia.

 PRACE WSTĘPNE

Od momentu zgłoszenia bardzo blisko współpracujemy z klientem w celu stworzenia harmonogramu prac , współpracujemy z organami administracyjnymi oraz zarządem obiektów w celu terminowego otwarcia inwestycji jak i rzetelnego wykonania.

PROJEKTOWANIE

Oferujemy pełen pakiet usług projektowych , koordynacyjnych w celu profesjonalnych i efektywnych rozwiązań.

ZARZADZANIE PROJEKTEM

Bliska współpraca naszych klientów z grupą naszych koordynatorów pozwala na analizę i zrozumienie indywidualnych wymogów inwestycji co gwarantuje dostarczenie obiektu na czas i w granicach założonego  budżetu.

PRACE BUDOWLANE

Ukończyliśmy kilkadziesiąt  projektów posiadając wyszkolonych gipsiarzy , hydraulików , elektryków , specjalistów klimatyzacji oraz wielu zaprzyjaźnionych partnerów ; jesteśmy w stanie podjąć się i wykonać każdy projekt .

 

 W naszym dorobku mamy przede wszystkim salony znanych sieci handlowych , biur , restauracji , kin jak i stacji paliw.

Jednymi z naszych stałych klientów są : RAPPER , H&M , I’SPOT , MARKS&SPENCER , QUBUS , CINEMA CITY , PARFOISE oraz wiele innych.

 

Copyright 2010 All rights reserved. Realizacja: Wan-Dekor.